Oljemålningar porträtt

Oljemålningar porträtt
Oljemålningar porträtt
Oljemålningar porträtt
Oljemålningar porträtt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (1800-tal): (2) Porträtt Mr och Mrs Chubb, olja på duk, ca 23x19 cm

Retuscher

406162

2016-09-18