Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (1800-tal): (2) Porträtt Mr och Mrs Chubb, olja på duk, ca 23x19 cm
Retuscher
406162
2016-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här