Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, England, akvarell, ca 21x36 cm
Zustandsbeschreibung
406163
2016-09-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner