Landskap England

Landskap England
Landskap England

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, England, akvarell, ca 21x36 cm

Zustandsbeschreibung

406163

2016-09-18