Howard Hodgkin Tema

Howard Hodgkin Tema
Howard Hodgkin Tema

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HOWARD HODGKIN (född 1932): David´s Pool at Night, mjukgrundsetsning, akvatint med handkolorering, 1979/85, signerad HH samt numrerad 25/100, 63x78 cm

Inköpt hos Galleri Tylösand

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

406168

2016-10-23