Axel Eriksson oljemålning

Axel Eriksson oljemålning
Axel Eriksson oljemålning
Axel Eriksson oljemålning
Axel Eriksson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL ERIKSSON (1923-2010): Komposition med figurer, olja på pannå, signerad och daterad Axel Eriksson 58,

Färgbortfall

406199

2016-09-18