Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing och plåt, justerbar, längd ca 200 cm
Senare bemålad skärm, bruksslitage
406201
2016-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här