Golvlampa 1950/60-tal

Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing och plåt, justerbar, längd ca 200 cm

Senare bemålad skärm, bruksslitage

406201

2016-09-18