Samovar, mässing, Ryssland

Samovar, mässing, Ryssland
Samovar, mässing, Ryssland
Samovar, mässing, Ryssland
Samovar, mässing, Ryssland
Samovar, mässing, Ryssland
Samovar, mässing, Ryssland

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMOVAR med bricka, Ryssland, mässing, tidigt 1900-tal, höjd ca 67 cm

Bruksslitage, smärre bucklor

406207

2016-09-18