Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SAMOVAR med bricka, Ryssland, mässing, tidigt 1900-tal, höjd ca 67 cm
Bruksslitage, smärre bucklor
406207
2016-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här