Fat tallrikar tenn

Fat tallrikar tenn
Fat tallrikar tenn
Fat tallrikar tenn
Fat tallrikar tenn
Fat tallrikar tenn
Fat tallrikar tenn
Fat tallrikar tenn
Fat tallrikar tenn
Fat tallrikar tenn
Fat tallrikar tenn
Fat tallrikar tenn
Fat tallrikar tenn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 3 st, TALLRIKAR, 3 st, tenn, 18/1900-tal, i huvudsak England, diameter 24-42 cm

Bucklor

406215

2016-09-18