Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelman, 104/150, färglitografi, 42x62 cm

406216

2016-09-18