Carl Luthander oljemålning
2016-09-18
406221
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL LUTHANDER (1879-1967): Motiv från Bergsunds strand, signerad Luthander, olja på duk, 58x65 cm