Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARRY LATOS (Frankrike, född 1945): "Terrassbaren i Trouville", akvarell/gouache, signerad och daterad "H Latos 76", ca 22x31 cm
406222
2016-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här