Måns Rossander oljemålning

Måns Rossander oljemålning
Måns Rossander oljemålning
Måns Rossander oljemålning
Måns Rossander oljemålning
Måns Rossander oljemålning
Måns Rossander oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÅNS ROSSANDER (född 1944): Motiv från Öland, signerad M Rossander, daterad a tergo 1988, olja på duk, 19x 22 cm

406241

2016-09-19