Frieriet

Frieriet
Frieriet
Frieriet
Frieriet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHAN ZACHARIAS BLACKSTADIUS (1816-1898): kustbild med eka, signerad J Z Blackstadius, akvarell, ca 15x21 cm

något gulnad

406243

2016-09-18