Gunnar Bergqvist Stockholmsmotiv

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR BERGQVIST (1903-1995): Stockholmsmotiv i skymning, signerad G Bergqvist -31, olja på pannå, 50x60 cm

406278

2016-09-18