Kakelplattor 1900-talets början
2016-09-18
406282
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAKELPLATTOR, 3 st, 1900-talets början, med dekor av polykroma blomsterbuketter, ca 32x24 cm
En kakelplatta m lagning