Kakelplattor 1900-talets början

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAKELPLATTOR, 3 st, 1900-talets början, med dekor av polykroma blomsterbuketter, ca 32x24 cm

En kakelplatta m lagning

406282

2016-09-18