Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAKELPLATTOR, 3 st, 1900-talets början, med dekor av polykroma blomsterbuketter, ca 32x24 cm
En kakelplatta m lagning
406282
2016-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här