Bordslykta grön glaskupa

Bordslykta grön glaskupa
Bordslykta grön glaskupa
Bordslykta grön glaskupa
Bordslykta grön glaskupa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLYKTA, 1800-talets slut, ursprungligen "Månskenslampa", mässing, grönt glas, höjd ca 32 cm

Bruksslitage

406284

2016-09-18