Cabaret Kina porslin

Cabaret Kina porslin
Cabaret Kina porslin
Cabaret Kina porslin
Cabaret Kina porslin
Cabaret Kina porslin
Cabaret Kina porslin
Cabaret Kina porslin
Cabaret Kina porslin

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CABARET MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av fjärilar, blommor och insekter i emaljfärger, järnoxid samt sepia, diameter ca 20 cm, höjd ca 11 cm

Invändig spricka, nagg

406289

2016-09-18