Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CABARET MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av fjärilar, blommor och insekter i emaljfärger, järnoxid samt sepia, diameter ca 20 cm, höjd ca 11 cm
Invändig spricka, nagg
406289
2016-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här