Skulptur sannolikt Kongo
Vollendet
2016-09-19
406298
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SKULPTUR, oidentifierat ursprung, sannolikt Kongo, 1900-talets slut, höjd ca 50 cm
Lagningar, torrsprickor