Reseikon 1800-tal

Reseikon 1800-tal
Reseikon 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEIKON, brons, 1800-tal, delvis emaljerad, monterad i träram, ca 14x12 cm

Emaljskador

406312

2016-09-18