Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKULPTUR, Fang, Gabon, 1900-talets andra hälft, träskuren och patinerad, ögon med metallbeslag, höjd ca 59 cm
Mindra skador/slitage
406318
2016-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här