Fillampa

Fillampa
Fillampa
Fillampa
Fillampa
Fillampa
Fillampa
Fillampa
Fillampa
Fillampa
Fillampa

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FILMLAMPA, 1900-tal, märkt, A. E CREMER Paris, justerbara höjd, nuvarnade ca 170 cm

Slitage

406350

2016-09-19