Ljusstakar Frankrike

Ljusstakar  Frankrike
Ljusstakar  Frankrike
Ljusstakar  Frankrike
Ljusstakar  Frankrike
Ljusstakar  Frankrike
Ljusstakar  Frankrike
Ljusstakar  Frankrike
Ljusstakar  Frankrike
Ljusstakar  Frankrike
Ljusstakar  Frankrike

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 16,5 cm

Förgyllning med smärre slitage

406359

2016-09-19