Brasställ järn och mässing

Brasställ järn och mässing
Brasställ järn och mässing
Brasställ järn och mässing
Brasställ järn och mässing
Brasställ järn och mässing
Brasställ järn och mässing
Brasställ järn och mässing
Brasställ järn och mässing
Brasställ järn och mässing
Brasställ järn och mässing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRASSTÄLL, 1900-talets början, järn och mässing, med dekor av hästar och blommor, längd ca 99 cm

Slitage

406360

2016-09-19