Klädskåp industridesign

Klädskåp industridesign
Klädskåp industridesign
Klädskåp industridesign
Klädskåp industridesign
Klädskåp industridesign
Klädskåp industridesign
Klädskåp industridesign
Klädskåp industridesign

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDSKÅP, plåt, 1900-talets andra hälft, två låsbara dörrar, klädkrokar, höjd 208, 90x55 cm

Bruksslitage

406400

2016-09-22