Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAKLAMPA, mässing 1960/70-tal, tulpanformad, diameter ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Visst slitage
406402
2016-09-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner