Taklampa mässing

Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAKLAMPA, mässing 1960/70-tal, tulpanformad, diameter ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Visst slitage

406402

2016-09-19