Sideboard mahogny

Sideboard mahogny
Sideboard mahogny
Sideboard mahogny
Sideboard mahogny
Sideboard mahogny
Sideboard mahogny
Sideboard mahogny
Sideboard mahogny

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, mahogny, 1960/70-tal, jalusidörrar med bakomvarande schatull och hyllinredning, höjd 80, 171x42 cm

Visst slitage

406404

2016-09-19