Skåp barock
2016-09-19
406435
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP på benställning, barock, 1700-tal, betsad furu, höjd inklusive benställning ca 157, 84x36 cm, nyckel finns
På senare beställning, kompetteringar, slitage