Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SKÅP på benställning, barock, 1700-tal, betsad furu, höjd inklusive benställning ca 157, 84x36 cm, nyckel finns
På senare beställning, kompetteringar, slitage
406435
2016-09-19