Ljuskrona barockstil 1900-tal

Ljuskrona barockstil 1900-tal
Ljuskrona barockstil 1900-tal
Ljuskrona barockstil 1900-tal
Ljuskrona barockstil 1900-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, barockstil, stomme av mässing, behängd med slipade glasprismor, för 4 ljuspunkter och 4 stearinljus, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 87, Ø 37 cm.

Bruksspår, enligt uppgift genomgången el 2005

406437

2016-09-19