Buddha Kambodja

Buddha Kambodja
Buddha Kambodja
Buddha Kambodja
Buddha Kambodja
Buddha Kambodja
Buddha Kambodja
Buddha Kambodja
Buddha Kambodja
Buddha Kambodja
Buddha Kambodja

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BUDDHA, brons, Kambodja, 1800-tal, dekor med glaspärlor, höjd ca 15 cm

Slitage

406440

2016-09-19