Slaglåspistoler
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SLAGLÅSPISTOLER, 1 par, i mässing, ändrade från flintlås, signerade Nicholson London, beslag silverstämplade 1789, stämplade pipor, kaliber 32 bore, graverade och signerade boxlås, hanar med säkringar, valnötskolvar med tumplåtar beslag och inläggningar i silver, längd 26,5 cm
406445
2016-10-13