Byrå Louis XVI stil
2016-09-19
406448
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, Louis XVI-stil, 1800-tal, fanérade med bl.a. valnöt, mahogny, skiva med parkettläggning, hörn och fötter med kannelyrer, höjd ca 76, 78x51 cm, nyckel finns
Fanérbortfall, slitage, nyckle passar ej i övre låset