Byrå Louis XVI stil

Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil
Byrå Louis XVI stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, Louis XVI-stil, 1800-tal, fanérade med bl.a. valnöt, mahogny, skiva med parkettläggning, hörn och fötter med kannelyrer, höjd ca 76, 78x51 cm, nyckel finns

Fanérbortfall, slitage, nyckle passar ej i övre låset

406448

2016-09-19