Figurin Rosenthal

Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEIDENREICH, figurin, Rosenthal, porslin, 1900-talets första hälft, i form av duva, signerad Heidenreich, höjd ca 13, längd 17 cm

En stjärtfjäder med en obetydlig nagg

406527

2016-09-19