Skrivbord Frankrike

Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD med sarg, valnöt, Frankrike, 1800-tal, droppbeslag i metall, höjd 73, 96x56 cm

Lagningar, kompletteringar, skador, ena benet lagat

406528

2016-09-19