Mortel 1700-tal

Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTEL, med stöt, 1700-tal, s k Borghamnstyp, kalksten, höjd ca 16, längd 26, pistillens längd 18 cm

Sprickor, nagg

406529

2016-09-19