Terrin i tenn

Terrin i tenn
Terrin i tenn
Terrin i tenn
Terrin i tenn
Terrin i tenn
Terrin i tenn
Terrin i tenn
Terrin i tenn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TERRIN med lock, tenn, 1800-tal, hänklar med lejonmaskaroner och ringar, höjd ca 27 cm inklusive lock

Omfattande bristningar och skador, bucklad

406536

2016-09-19