Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Komposition, signerad Maria Boczewska, olja på pannå, 47x75 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall
406550
2016-09-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner