Maria Boczewska oljemålning

Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Komposition, signerad Maria Boczewska, olja på pannå, 47x75 cm

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall

406550

2016-09-19