Puck Stocklassa

Puck Stocklassa
Puck Stocklassa
Puck Stocklassa
Puck Stocklassa
Puck Stocklassa
Puck Stocklassa
Puck Stocklassa
Puck Stocklassa

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUCK STOCKLASSA (1922-2014): Kvinnofigur, signerad Puck, delvis koppar, höjd ca 52 cm

Skador

406556

2016-09-19