Ellen Helle Thommessen oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELLEN HELLE THOMMESSEN (1912-1979): Mor och barn, olja på duk, signerad Thommessen, 78x78 cm

406559

2016-09-19