Per Sundberg oljemålning

Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER SUNDBERG (1887-1968): Gårdsmiljö med dam, signerad och daterade P. Sundberg 1934, olja på duk, ca 48x70 cm

406565

2016-09-19