Lars Lerin etsning

Lars Lerin etsning
Lars Lerin etsning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Mus signerad Lars 2005, etsning, 14x14,5 cm

Med dedikation

406575

2016-09-19