Lodregulator Gustav Becker
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LODREGULATOR, 1800-talets slut, Gustav Becker, emaljtavla, i ek, skuren nyrenässansdekor, krön i form av örn, pendel, lod och uppdragsnyckel finns, höjd ca133 cm
Dekordelar saknas, fanér- och dekorskador
406596
2016-09-20