Lodregulator Gustav Becker

Lodregulator Gustav Becker
Lodregulator Gustav Becker
Lodregulator Gustav Becker
Lodregulator Gustav Becker
Lodregulator Gustav Becker
Lodregulator Gustav Becker

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LODREGULATOR, 1800-talets slut, Gustav Becker, emaljtavla, i ek, skuren nyrenässansdekor, krön i form av örn, pendel, lod och uppdragsnyckel finns, höjd ca133 cm

Dekordelar saknas, fanér- och dekorskador

406596

2016-09-20