3 600 SEK
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, "Ormbunke", 1900-talets andra hälft, sitthöjd 38, längd 132 cm
Färgbortfall och ytskador
406597
2016-09-20