Trädgårdssoffa gjutjärn

Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, "Ormbunke", 1900-talets andra hälft, sitthöjd 38, längd 132 cm

Färgbortfall och ytskador

406597

2016-09-20