Karl Lökke

Karl Lökke
Karl Lökke
Karl Lökke
Karl Lökke
Karl Lökke
Karl Lökke

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL LÖKKE (1870-1943): "Gaarden Björge", signerad och daterad, Karl Lökke 1922, olja på duk, 44x67 cm

406602

2016-09-20