Spegel barockstil

Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, barockstil, trä och patinerad mässing, fasettslipat glas, tidigt 1900-tal, ca 100 x 60 cm

Bruksslitage

406606

2016-09-20