Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KÄPPI, svensk, m/1880 för underofficer vid Svea Artilleriregemente, DRAGONHJÄLM m/1823
slitage, hjälmen med omfattande skador
406632
2016-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här