Svensk käppi för artilleriet

Svensk käppi för artilleriet
Svensk käppi för artilleriet
Svensk käppi för artilleriet
Svensk käppi för artilleriet
Svensk käppi för artilleriet
Svensk käppi för artilleriet
Svensk käppi för artilleriet
Svensk käppi för artilleriet

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÄPPI, svensk, m/1880 för underofficer vid Svea Artilleriregemente, DRAGONHJÄLM m/1823

slitage, hjälmen med omfattande skador

406632

2016-10-13