Klaffbord Nordiska kompaniet

Klaffbord Nordiska kompaniet
Klaffbord Nordiska kompaniet
Klaffbord Nordiska kompaniet
Klaffbord Nordiska kompaniet
Klaffbord Nordiska kompaniet
Klaffbord Nordiska kompaniet
Klaffbord Nordiska kompaniet
Klaffbord Nordiska kompaniet
Klaffbord Nordiska kompaniet
Klaffbord Nordiska kompaniet

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1940-tal, engelsk stil, mahogny, brickmärkt Nordiska kompaniet, Höjd ca 62, 67x42, klaffens längd 36 cm

Smärre slitage

406640

2016-09-20